חוגים - מרכז קהילתי מעלה יוסף

חוגים

קייטנת בית הספר של הקיץ

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

פעוטונים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • יערה צעיריםישוב: יערה0.3-1.3--2950
  • יערה בוגריםישוב: יערה1.4-3--2530
  • הרשמה לפעוטוןישוב: יערה---133
  • הרשמה לפעוטוןישוב: מנות---133
  • צוריאל צעיריםישוב: צוריאל0.3-1.3--2950
  • צוריאל בוגריםישוב: צוריאל1.4 -3--2530
  • הרשמה לפעוטוןישוב: חוסן---133
  • חוסן צעיריםישוב: חוסן0.3-1.3--2950
  • חוסן בוגריםישוב: חוסן1.4-3--2530
  • מנות צעיריםישוב: מנות0.3-1.3--2950
  • מנות בוגריםישוב: מנות1.4-3--2530
  • הרשמה לפעוטוןישוב: מנות---133
  • נווה זיו צעיריםישוב: נווה זיו0.3-1.3--2950
  • נווה זיו בוגריםישוב: נווה זיו1.4-3--2530
  • הרשמה לפעוטוןישוב: נווה זיו---133
  • הילה בוגריםישוב: הילה1.4-3--2800
  • הילה צעיריםישוב: הילה0.3-1.3--3000
  • הרשמה לפעוטוןישוב: הילה---133

מרכז לגיל הרך שתולה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

קייטנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • ביה"ס של חנוכה א-1בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה א-2בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה א-3בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה א-4בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה ב-1בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה ב-2בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה ב-3בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה ג-1בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה ג-2בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה ג-3בית הספר מעלה בגליל - מעונה6--100
  • ביה"ס של חנוכה א-1בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגליל6--100
  • ביה"ס של חנוכה א-2בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגליל6--100
  • ביה"ס של חנוכה א-3בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגליל6--100
  • ביה"ס של חנוכה ב-1בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגליל6--100
  • ביה"ס של חנוכה ב-2בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגליל6--100
  • ביה"ס של חנוכה ג-1בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגליל6--100
  • ביה"ס של חנוכה ג-2בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגליל6--100

פעילויות לנוער

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • מפגש שותפים תשפ"גמרכז קהילתי מעלה יוסףרב גיאלייום שני מ19:00-21:00סיוון דיין0.001

אומנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • ציור ואומנותישוב: פקיעיןגן חובה א'ימי ראשון 16:30-17:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנותישוב: פקיעיןב'-ד'ימי ראשון 30-18:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנותישוב: נווה זיוב'-ד'ימי שלישי 16:30-17:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנותישוב: נווה זיוגן חובה -א'ימי שלישי 17:30-18:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנותישוב: מנות5+ימי שלישי 16:15-17:15אירית דניאל150

ריקוד ומחול

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • היפ הופ א-בבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-ביום א' 13:30-14:30ירין עמר200
  • היפ הופ ג-ובית הספר מעלה בגליל - מעונהג-ויום ה' 14:30-15:30ירין עמר200
  • היפ הופ א-ובית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילא-ושני 14:30-15:30עלאא כיאל200
  • היפהופישוב: מעונהילדי גן 4-6ימי חמישי 16:15-17:00ירין עמר150
  • היפהופישוב: מעונהא-בימי חמישי 17:00-18:00ירין עמר150
  • היפהופישוב: מעונהז' ומעלהימי חמישי 18:30-19:30ירין עמר150
  • היפהופישוב: גרנותילדי גןימי שלישי 16:15-17:00אינגה150
  • היפהופישוב: גרנותא-גימי שלישי 17:00-18:00אינגה150
  • היפהופישוב: גרנותד-וימי שלישי 18:30-19:30אינגה150
  • ריקוד ילדי גןישוב: אביריםילדי גןימי רביעי 17:30-18:15אביב שפיגלר180
  • ריקוד א-גישוב: אביריםא-גימי רביעי 18:30-19:30אביב שפיגלר180

יזמות טכנולוגיה ומדע

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • קורס לבניית אתריםבית חינוך גליל מערביז-טימי רביעי 13:45-15:15-1100

למידה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • מפגש לה לצ'ה קבוצת נשים מניקותישוב: גרנותנשיםיום ה' 10:00-11:30-0.01
  • תיכון כדורגל ז-חבית חינוך גליל מערביז-חימי א' 13:45-15:15אמיל חורג'ין120
  • תיכון כדורסל ז-חבית חינוך גליל מערביז-חימי ג' 13:45-15:15שלומי וקנין120
  • מבוכים ודרקונים ג-ובית הספר מעלה בגליל - מעונהג-ויום א' 13:30-14:30רוקבן בן200
  • מבוכים ודרקונים ג-ובית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילג-ורביעי 14:30-15:30רוקבן בן200
  • אומנות חוויתית א-ובית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילא-ושלישי 14:30-15:30עופרי גבאי200
  • אילוף כלבים א-בבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-ברביעי 14:30-15:30הודרה עינת200
  • אילוף כלבים ג-ובית הספר מעלה בגליל - מעונהג-ושני 14:30-15:30הודרה עינת200
  • אילוף כלבים א-ובית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילא-ושלישי 14:30-15:30הודרה עינת200
  • שחמטבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-וחמישי 14:30-15:30ברודסקי פנחס200
  • רובטיקהבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-ושני 14:30-15:30דהאן דנה200
  • רובוטיקהבית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילא-ושלישי 14:30-15:30דנה דאהן200
  • שחמטבית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילא-ושני 14:30-15:30ברודסקי פנחס200
  • רובוטיקהישוב: נווה זיוא-גימי ב' 16:00-17:00דהאן דנה180
  • רובוטיקהישוב: פקיעין5 ומעלהימי ג' 16:00-17:00דהאן דנה180
  • ציור ואומנותישוב: צוריאלילדי הגןיום ג' 16:15-17:00כהן ענת180
  • ציור ואומנותישוב: הילהילדי הגןיום ג' 16:15-17:00כהן ענת180
  • ציור ואומנותישוב: הילהא-גיום ג' 17:00-18:00כהן ענת180
  • ציור ואומנותישוב: צוריאלא-גיום ג' 17:00-18:00כהן ענת180
  • בישול ואפיהישוב: עין יעקב-ימי ד' 18:00פז ברק180

נופש טיולים וסיורים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • סיירות שכבת ה'בית חינוך גליל מערבי10ימי שני 16:00-18:00-175
  • סיירות שכבת ו'בית חינוך גליל מערבי11ימי שני 16:00-18:00-175
  • סיירות שכבת ז'-ח'בית חינוך גליל מערבי12-13ימי שני 16:00-18:00-175
  • סיירות שכבת ט'-י'בית חינוך גליל מערבי14-15ימי שני 16:00-18:00-175

מוסיקה ואמנויות הבמה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

ספורט והתעמלות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • כדורשת ליגה לידידותמרכז קהילתי מעלה יוסףרב גילי-לובה גדלין50
  • כדורשת ד-ובית הספר מעלה בגליל - מעונהד-ו*גדלין לובה250
  • כדורשת ז-טבית הספר מעלה בגליל - מעונהז-ט+גדלין לובה250
  • כדורשת י-יבבית הספר מעלה בגליל - מעונהי-יביום שני 18:00-19:30 יום שישי 13:20-14:50גדלין לובה250
  • ליגת ילדות א'ישוב: מעונהז-חא',ג' , ד' 18:30-20:00שלומי וקנין320
  • ליגת ילדים ב'ישוב: מעונהז-חב', ה'. 18:30-20:00 ג' 17:30-19:00גיא כץ320
  • כדורסל גן חובהישוב: מעונהגן חובהיום ה' 16:15-17:00קורקוס לירון150
  • כדורסל ג-ד בניםישוב: מעונהג-דיום שני ורביעי 17:00-18:00קורקוס לירון220
  • כדורסל ג-ד בנותישוב: מעונהג-דימי ראשון מ16:30-17:30 וחמישי 17:00-18:00שלומי וקנין220
  • כדורסל ה-ו בנותישוב: מעונהה-וימי ראשון מ16:30-17:30 וחמישי 17:00-18:00שלומי וקנין220
  • כדורסל ה-ו בניםישוב: מעונהה-ויום שני ורביעי 17:00-18:00קורקוס לירון220
  • כדורסל נוער ובוגריםישוב: מעונהרב גילי-גיא כץ360
  • כדורסל א-בבית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילא-ביום שני ורביעי מ14:30-15:30שלומי וקנין250
  • כדורסל א-בבית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילא-ביום שני ורביעי מ14:30-15:30שלומי וקנין250
  • כדורסל ג'בית הספר רונסון לטבע וקהילה גרנות הגלילג'יום שני ורביעי מ14:30-15:30קורקוס לירון250
  • כדורסל גן חובהישוב: גרנותגן חובהימי שני 16:15-17:00קורקוס לירון150
  • כדורסל ד-ו בניםישוב: גרנותד-וימי שני ורביעי 18:00-19:00קורקוס לירון220
  • כדורסל ד-ו בנותישוב: גרנותד-וימי שני ורביעי 17:00-18:00קורקוס לירון220
  • כדורגל ג-דבית הספר מעלה בגליל - מעונהג-דשני ורביעי 13:30-14:30אוחיון דורון250
  • כדורגל גן חובהבית הספר מעלה בגליל - מעונהגן חובהיום רביעי 16:10-17:00אוחיון דורון170
  • כדורגל א-בבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-בראשון 13:30-14:30אוחיון דורון250
  • כדורגל ישוב: עבדוןגן חובהשני 16:10-17:00עמית אידילוביץ'170
  • כדורגל ישוב: עבדוןא-ביום שני 17:00-18:00יום חמישי16:00-17:00עמית אידילוביץ'220
  • כדורגל ישוב: נווה זיוילדי גן 5-6יום שני 16:10:17:00נדב אביטל170
  • כדורגל ישוב: נווה זיושכבת ג-היום שני ורביעי 17:00-18:00נדב אביטל220
  • כדורגל ישוב: גורןגן חובהיום שלישי 16:10-17:00ראובן סיטבון170
  • כדורגל ישוב: גורןגן חובהיום שלישי 16:10-17:00ראובן סיטבון170
  • כדורגל ישוב: גורןג-דיום ראשון 17:00-18:00 יום שלישי 18:00-19:00ראובן סיטבון220
  • כדורגל ישוב: גורןא-ביום ראשון 16:00-17:00 יום שלישי 17:00-18:00ראובן סיטבון220
  • כדורגל ישוב: צוריאל4-6יום ראשון 16:00-17:00 יום שלישי 17:00-18:00אידלוביץ עמית חי220
  • MMM פעמיים בשבועישוב: גרנותרב גילאיימי שני וחמישי 20:00-22:00נתנאל פריסי300
  • MMA פעם בשבועישוב: גרנותרב גיליימי שני וחמישי 20:00-22:00נתנאל פריסי200
  • קפוארהישוב: גרנותד-וימי שני 18:00-17:00משה גריי150
  • קפוארהישוב: גרנותא-גימי שני 16:00-17:00משה גריי150
  • התעמלות אומנותיתישוב: גרנותד-וימי ראשון 18:30-19:30ויקה200
  • התעמלות אומנותית ישוב: גרנותז' ומעלהימי ראשון 19:30-20:30ויקה200
  • התעמלות אומנותית ישוב: גרנותילדי גןימי שישי 13:00-14:00ויקה200
  • התעמלות אומנותית ישוב: גרנותא-גימי שישי 12:00-13:00ויקה200
  • אימון פונקציונלי ישוב: גרנותד-וימי רביעי 17:00-18:00אריאל בן אלישע200
  • אימון פונקציונלי ישוב: גרנותנשיםימי רביעי 19:00-20:00אריאל בן אלישע200
  • אימון פונקציונלי ישוב: גרנותז'-יב'ימי רביעי 18:00-19:00אריאל בן אלישע200
  • נינג'הישוב: מעונהילדי גןימי שלישי 16:15-17:00אנדריי220
  • נינג'הישוב: מעונהא'-ב'ימי שלישי 17:00-18:00אנדריי220
  • איגרוףישוב: מעונהג'-ד'ימי שני ורביעי 16:30-17:30נח צ'סלה220
  • איגרוףישוב: מעונהה-וימי שני ורביעי 17:30-18:30נח צ'סלה180
  • איגרוףישוב: מעונהז' ומעלהימי שני ורביעי 18:30-19:30נח צ'סלה180
  • נינג'הישוב: מעונהג'-ד'ימי שלישי 18:00-19:00אנדריי180
  • עיצוב וחיטוב נשיםישוב: אלקושנשיםימי א-ג 19:00-20:00אריאל בן אלישע200
  • עיצוב וחיטוב נשיםישוב: צוריאלנשיםיום א' 20:30-21:30אריאל בן אלישע150
  • עיצוב וחיטוב נשיםישוב: פקיעיןנשיםיום ג' 20:30-21:30אריאל בן אלישע150
  • גלגיליותישוב: עין יעקב-יום א' 16:30-17:30עופר אטיאס150
  • גלגיליותישוב: נווה זיו-יום א' 18:00-19:00עופר אטיאס150
  • גלגיליותישוב: עבדוןמתחיליםיום ג' 16:30-17:30עופר אטיאס150
  • גלגיליותישוב: עבדוןמתקדמיםיום ג' 17:30-18:30עופר אטיאס150
  • גלגיליותישוב: חוסןמתקדמיםיום ד' 17:30-18:30עופר אטיאס150
  • גלגיליותישוב: חוסןמתחיליםיום ד' 17:30-16:30עופר אטיאס150
  • גלגיליותישוב: אבן מנחםמתחיליםיום ב' 17:30-16:30עופר אטיאס150
  • גלגיליותישוב: אבן מנחםמתקדמיםיום ב' 17:30-18:30עופר אטיאס150
  • פילאטיס-נשיםישוב: אלקושנשיםימי ג' 19:00 ימי ד' 18:30טלי גבאי230