חוגים - מרכז קהילתי מעלה יוסף

חוגים

קייטנת בית הספר של הקיץ

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

מרכז לגיל הרך שתולה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

פעוטונים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • פעוטון צעיריםישוב: מנות0.3-1.307:00-16:00כהן ורד2950
  • פעוטון בוגריםישוב: מנות1.4 ומעלה07:00-16:00כהן ורד2530
  • פעוטון בוגריםישוב: חוסן1.4 ומעלה07:00-16:00לוי שרון2530
  • פעוטון צעיריםישוב: חוסן0.3-1.307:00-16:00לוי שרון2950
  • פעוטון צעיריםישוב: צוריאל0.3-1.307:00-16:00אליהו אתי2950
  • פעוטון בוגריםישוב: צוריאל1.4 ומעלה07:00-16:00אליהו אתי2530
  • פעוטון בוגריםישוב: שומרה1.4 ומעלה07:00-16:00אטיאס ג'ניפר2530
  • פעוטון צעיריםישוב: שומרה0.3-1.307:00-16:00אטיאס ג'ניפר2950
  • פעוטון בוגריםישוב: יערה1.4 ומעלה07:00-16:00יקוטי חן2530
  • פעוטון צעיריםישוב: יערה0.3-1.307:00-16:00יקוטי חן2950
  • פעוטון הילה בוגריםישוב: הילה0.3 ומעלה07:00-16:00כהן ורד2800
  • פעוטון הילה צעיריםישוב: הילה0.3 ומעלה07:00-16:00כהן ורד3000
  • פעוטון צעיריםישוב: נווה זיו0.3-1.307:00-16:00אהרונוביץ איילת3000
  • פעוטון בוגריםישוב: נווה זיו1.4 ומעלה07:00-16:00אהרונוביץ איילת2650
  • פעוטון אבירים ישוב: אבירים0.3-307:00-16:00פרץ לי2750

קייטנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

פעילויות לנוער

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • חג המעלות ד-וישוב: שתולה10-12יום ג' 14:00-20:00 26.10.21-60
  • חג המעלות ז-חישוב: שתולה13-14יום ג' 14:00-20:00 26.10.21-60
  • חג המעלות טישוב: שתולה14יום ג' 18:00-20:00 26.10.21-25
  • חג המעלות מדציםישוב: שתולה15יום ו' 08:30-13:00-00

אומנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • חוויה של אומנותישוב: גרנותא-וימי ג' 14:30-15:30עופרי גבאי200

מוסיקה ואמנויות הבמה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

יזמות טכנולוגיה ומדע

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

למידה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • שחמטישוב: גרנותא-וימי ג' 14:30-15:30פנחס ברודצקי200
  • אילוף כלביםישוב: גרנותא-וימי ד' 14:30-15:30ליאור לסטר200
  • רובוטיקהישוב: גרנותא-וימי ד' 14:30-15:30-200
  • עשה זאת בעצמךבית הספר מעלה בגליל - מעונהד-וימי ד' 14:30-15:30-200
  • רובוטיקהבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-וימי ה' 14:30-15:30-200
  • אילוף כלביםבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-בימי ג' 13:30-14:30ליאור לסטר200
  • אילוף כלביםבית הספר מעלה בגליל - מעונהג-וימי א' 13:30-14:30ליאור לסטר200
  • מבוכים ודרקוניםבית הספר מעלה בגליל - מעונהג-וימי א' 13:30-14:30בן רוקבן200
  • שחמטבית הספר מעלה בגליל - מעונה7-12יום ב' 14:30-15:30ברודצקי פנחס200

ריקוד ומחול

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

ספורט והתעמלות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • כדורסל-ליגת ילדים א'בית חינוך גליל מערבי12-13-קורקוס לירון300
  • כדורסל-ליגת ילדות א'בית חינוך גליל מערבי10-11-וקנין שלומי300
  • כדורסל-קט סל א'בית חינוך גליל מערבי10-11-קורקוס לירון300
  • כדורשת בנות ד-ובית הספר מעלה בגליל - מעונהד-ו 10-12-גדלין לובה230
  • כדורשת בנות ז-טבית הספר מעלה בגליל - מעונהז-ט 13-15-גדלין לובה230
  • כדורשת ד-וישוב: גרנותד-ו 10-12ימי ג' 14:30-15:30גדלין לובה200
  • כדורסל א-בבית הספר מעלה בגליל - מעונה7-8יום א' 13:30-14:30 יום ה' 14:30-15:30 קורקוס לירון250
  • כדורסל ג-ו בניםבית הספר מעלה בגליל - מעונה9-12יום א' 17:30-18:30 יום ה' 17:00-18:00וקנין שלומי220
  • כדורסל ילדי גןבית הספר מעלה בגליל - מעונה9-12יום ה' 16:15-17:00וקנין שלומי150
  • כדורסל ג-ו בנותבית הספר מעלה בגליל - מעונה9-12יום א' 16:30-17:30 יום ג' 17:00-18:00וקנין שלומי220
  • כדורסל ג-ו בנותישוב: גרנות9-12ימי א' , ה' 17:00-18:00 כץ גיא220
  • כדורסל ג-ו בניםישוב: גרנות9-12ימי א' , ה' 18:00-19:00 כץ גיא220
  • כדורסל א-בישוב: גרנות7-8ימי ב' , ד' 14:30-15:30 קורקוס לירון250
  • כדורסל ילדי גןישוב: גרנות4-6ימי ה' 16:15-17:00כץ גיא150
  • כדורגל ילדי גןבית הספר מעלה בגליל - מעונה4-6ימי ד' 16:10-17:00דורון אוחיון150
  • כדורגל א-בבית הספר מעלה בגליל - מעונה7-8ימי א' 13:30-14:30 יום ה' 14:30-15:30דורון אוחיון250
  • כדורגל ג-הבית הספר מעלה בגליל - מעונה9-11ימי ב', ד' 14:30-15:30דורון אוחיון250
  • כדורגל גןישוב: עבדון5-616:10-17:00דורון אוחיון150
  • כדורגל א-בישוב: עבדון7-8ימי ב' 17:00-18:00 ימי ה' 16:00-17:00דורון אוחיון210
  • כדורגל ג-דישוב: עבדון9-10ימי ב' 18:00-19:00 ימי ה' 17:00-18:00דורון אוחיון210
  • כדורגל גןישוב: גורן5-6ימי ג' 16:10-17:00דורון אוחיון150
  • כדורגל א-בישוב: גורן7-8ימי ג' 17:00-18:00דורון אוחיון150
  • כדורגל גןישוב: מנות5-6ימי א' 16:10-17:00דורון אוחיון150
  • כדורגל בנותבית חינוך גליל מערביז-ט-לובה גדלין75
  • כדורגל בניםבית חינוך גליל מערביז-ט--150
  • סיירותישוב: גרנותשכבת ה' 11ימי ב'15:00-16:00-175
  • סיירותישוב: גרנותשכבת 1' 12ימי ב'16:00-17:00-175
  • סיירותבית חינוך גליל מערבישכבת ז'ימי ב' 15:00-16:00-175
  • סיירותבית חינוך גליל מערבישכבת ח-טימי ב' 17:00-18:00-175
  • סיירותבית חינוך גליל מערבישכבת ח-טימי ב' 17:00-18:00-175
  • סיירותבית חינוך גליל מערבישכבת זימי ב' 15:00-16:00-175
  • סיירותבית הספר מעלה בגליל - מעונהשכבת הימי ב' 15:00-16:00-175
  • סיירותבית הספר מעלה בגליל - מעונהשכבת וימי ב' 16:00-17:00-175
  • אימון פונקציונליישוב: גרנותא-וימי ד' 14:30-15:30בר פרלוב200
  • אומנות לחימהישוב: גרנותג-וימי ב' 14:30-15:30ניסן ברוך200
  • מבוכים ודרקוניםבית הספר מעלה בגליל - מעונהג-וימי ב' 14:30-15:30ניסן ברוך200
  • היפ הופישוב: גרנותא-בימי ב' 14:30-15:30עלאא200
  • היפ הופישוב: גרנותג-וימי ד' 14:30-15:30עלאא200
  • היפ הופבית הספר מעלה בגליל - מעונהג-וימי א' 13:30-14:30ירין אמר200
  • אימון פונקציונליבית הספר מעלה בגליל - מעונהג-וימי א' 13:30-14:30נועה דוידי200
  • היפ הופבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-ירין אמר200
  • היפ הופבית הספר מעלה בגליל - מעונהב-ירין אמר200
  • אימון פונקציונליבית הספר מעלה בגליל - מעונהא-בימי ג' 13:30-14:30נועה דוידי200
  • אומנות לחימהבית הספר מעלה בגליל - מעונהג-וימי ד' 14:30-15:30ניסן ברוך200
  • קונג פובית הספר מעלה בגליל - מעונהג-וימי ב' 14:30-15:30שפושניק יריב200
  • עיצוב רגועישוב: עבדון-ימי ב'-ד' 08:00-09:00חן קרייף200
  • פילאטיס נשיםישוב: אלקושנשיםימי א', ג', 19:00-20:00טלי גבאי200
  • שוטוקאן למתחיליםישוב: הילה-16:15-17:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאן למתקדמיםישוב: הילה-17:45-17:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאן למתקדמיםישוב: עבדון-18:00-18:45ניסן ברוך150
  • שוטוקאן למתחיליםישוב: עבדון-17:15-18:00ניסן ברוך150

נופש טיולים וסיורים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות