חוגים - מרכז קהילתי מעלה יוסף

חוגים

קייטנת בית הספר של הקיץ

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

למידה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • אילוף כלביםישוב: נווה זיו5 ומעלהשני 16:00-17:00מאיה ויזמן150
  • גיטרה ד-וישוב: מעונהד-ושלישי 17:00-17:45שי לגזיאל250
  • גיטרה ז-טישוב: מעונהז-טשלישי 17:45-18:30שי לגזיאל250
  • גיטרה י-יבישוב: מעונהי-יבשלישי 18:30-19:15שי לגזיאל250
  • אנגלית בסיסית 1ישוב: מעונהג-וראשון ורביעי 16:30-17:15עינת ויגודני220
  • אנגלית בסיסית 2ישוב: מעונהג-וראשון ורביעי 17:15-18:00עינת ויגודני220
  • אילוף כלביםישוב: נווה זיו5 ומעלהשני 16:00-17:00מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: נטועה5 ומעלהראשון 16:10-17:00מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: אבן מנחם5 ומעלהשלישי 16:10-17:00מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: יערה5 ומעלהשני 17:30-18:30 מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: שתולה5 ומעלהראשון 17:30-18:30מאיה ויזמן150
  • גיטרה ד-וישוב: גרנותד-ורביעי 17:00-17:45שי לגזיאל250
  • גיטרה ז-טישוב: גרנותז-טרביעי 17:45-18:30שי לגזיאל250
  • גיטרה י-יבישוב: גרנותי-יברביעי 18:30-19:15שי לגזיאל250

יזמות טכנולוגיה ומדע

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

ספורט והתעמלות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • כדורסל ג-וישוב: גרנות9-1218.10 ימי ב', ד' 17:00-18:00לירון קורקוס180
  • כדורגל ילדי גןישוב: מעונה4-611.10 ימי ד' 16:10-17:00אוחיון דורון150
  • כדורגל גןישוב: עין יעקב4.611.10 ימי ד' 17:30-18:20אוחיון דורון150
  • כדורגל גןישוב: עבדון4-611.10 ימי ב' 16:10-17:00אוחיון דורון150
  • כדורגל א.בישוב: עבדון7-811.10 ימי ב' 17:00-18:00 ימי ה' 16:30-17:30אוחיון דורון190
  • כדורגל ג-וישוב: עבדון9-1211.10 ימי ב' 18:00-19:00 ימי ה' 17:0-18:30אוחיון דורון190
  • כדורגל גןישוב: גורן4-611.10 ימי ג' 16:10-17:00אוחיון דורון150
  • טניס א-בישוב: מעלות7-817:30-18:15חביב תומר230
  • טניס ה-וישוב: מעלות11-1216:00-16:45חביב תומר230
  • טניס ה-זישוב: מעלות11-1318:15-19:00חביב תומר230
  • טניס למתקדמיםישוב: מעלותרב גילי19:00-19:45חביב תומר230
  • טניס למבוגריםישוב: מעלות20 ומעלה19:45-20:30חביב תומר230
  • כדורשת ילדות ד-וישוב: גרנות10-12יום ה' 16:00-17:00לובה גדלין150
  • כדורשת נערות ז-טישוב: גרנות13-15יום ה' 17:15-18:15לובה גדלין150
  • מאמאנט נשיםישוב: גרנותנשיםיום ג' 20:30-21:30כהן ענת150
  • גלגיליותישוב: נווה זיו5 ומעלהשני 17:45-18:45אטיאס עופר150
  • מבוכים ודרקוניםישוב: נווה זיוג-ורביעי 16:00-17:30שבצ'נקו אלכס150
  • שוטוקאן ילדיםישוב: נווה זיו5 ומעלהחמישי 16:16-17:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאן נוערישוב: נווה זיו13 ומעלהחמישי 17:15-18:15ניסן ברוך150
  • אימון פונקציונליישוב: נווה זיו13 ומעלהראשון 18:30-19:30רום אסולין150
  • שוטוקאןישוב: הילה5 ומעלהשישי 12:30-13:20ניסן ברוך150
  • אימון פונקציונליישוב: הילה13 ומעלהראשון 20:00-21:00רום אסולין150
  • שוטוקאןישוב: מעונה5 ומעלהשלישי 16:15-17:00ניסן ברוך150
  • גלגיליותישוב: עין יעקב5 ומעלהשני 16:10-17:10עופר אטיאס150
  • שוטוקאןישוב: עין יעקב5 ומעלהשלישי 16:15-17:15ניסן ברוך150
  • תנועה טבעיתישוב: עין יעקב4-6 רביעי 16:15-17:00 אורן אליאש200
  • קרקס ואקרובטיקהישוב: עין יעקב6 ומעלהרביעי 17:00-18:00אורן אליאש200
  • גלגיליותישוב: נטועה5 ומעלהראשון 17:30-18:30עופר אטיאס150
  • שוטוקאןישוב: אבן מנחם5 ומעלהראשון 17:30-18:30ניסן ברוך150
  • שוטוקאןישוב: אלקוש5 ומעלהראשון 16:15-18:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאןישוב: עבדון4-6רביעי 16:15-17:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאןישוב: עבדון6 ומעלהרביעי 17:00-18:00ניסן ברוך150
  • גלגיליותישוב: שתולה5 ומעלהשלישי 16:10-17:00עופר אטיאס150
  • שוטוקאן 4-6ישוב: גרנות4-6שני 16:30-17:15ניסן ברוך150
  • שוטוקאן א-בישוב: גרנותא-בשני 17:15-18:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאן ג-וישוב: גרנותג-ושני 18:15-19:00ניסן ברוך150
  • מבוכים ודרקוניםישוב: גרנותג-ושלישי 16:30-18:00אלכסנדר שבצ'נקו150
  • תנועה טבעיתישוב: גרנות4-6חמישי 16:30-17:15אורן אליאש200
  • קרקס ואקרובטיקהישוב: גרנות6 ומעלהחמישי 17:15-18:15אורן אליאש200
  • סייף ג-וישוב: גרנותג-ושישי 09:00-10:30יהונתן כהן200
  • סייףישוב: גרנותז-טשישי 10:30-12:00יהונתן כהן200
  • כדורשת נערותישוב: מעונהז-טשישי 13:15-14:45גודלין לובה150

נופש טיולים וסיורים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

ריקוד ומחול

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

מוסיקה ואמנויות הבמה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

אומנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • ציור ואומנות לגיל הרךישוב: נווה זיו4-6רביעי 16:15-17:15אירית דניאל150
  • ציור ואומנות 6+ישוב: נווה זיו6 ומעלהרביעי 17:15-18:15אירית דניאל150
  • ציור ואומנות גיל רךישוב: הילה4-6שלישי 16:30-17:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות ילדיםישוב: הילה6 ומעלהשלישי 17:30-18:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות מבוגריםישוב: הילה18 ומעלהשלישי 18:30-19:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות ילדיםישוב: יערה6 ומעלהראשון 17:30-18:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות לגיל הרךישוב: יערה4-6ראשון 16:30-17:30אידית דניאל150
  • ציור ואומנות לגיל הרךישוב: מנות4-6שני 16:30-17:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות ילדיםישוב: מנות6 ומעלהשני 17:30-18:30אירית דניאל150

אירועים ופעילויות ילדים ונוער

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • יוניסטריםישוב: נווה זיו15-16 ט'-י'01.11.20-31.08.21ליאור100

קייטנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

פעוטונים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • פעוטון מנות צעיריםישוב: מנות0.3-1.31.9.20-8.8.21קוצ'רי יונית3109X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

     

  • פעוטון מנות בוגריםישוב: מנות1.4-31.9.20-8.8.21קוצ'רי יונית2673X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון צוריאל-צעיריםישוב: צוריאל0.3-1.31.9.20-8.8.21אתי אליהו3109X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון צוריאל בוגריםישוב: צוריאל1.4-31.9.20-8.8.21אתי אליהו2673X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון חוסן צעיריםישוב: חוסן0.3-1.31.9.20-8.8.21לוי שרון3109X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון חוסן בוגריםישוב: חוסן1.4-31.9.20-8.8.21לוי שרון2673X11
  • פעוטון הילהישוב: הילה0.3-301.9.20-08.8.21כץ דנית3054X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון אביריםישוב: אבירים0.3-61.9.20-8.8.21פרץ לי2837X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון שומרה צעיריםישוב: שומרה0.3-1.31.9.20-8.8.21ג'ניפר אטיאס3109X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון שומרה בוגריםישוב: שומרה1.4-31.9.20-8.8.21ג'ניפר אטיאס2673X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון נווה זיו בוגריםישוב: נווה זיו1.4-31.9.20-8.8.20גואטה יפה2837X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון נווה זיו צעיריםישוב: נווה זיו0.3-1.31.9.20-8.8.21גואטה יפה3109X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון יערה בוגריםישוב: יערה1.4-31.9.20-8.8.20יקוטי חן2673X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

  • פעוטון יערה צעיריםישוב: יערה0.3-1.31.9.20-8.8.21יקוטי חן3109X11

    לידיעתכם השנה חלוקת התשלומים תתפרס לפי 11 תשלומים

מרכז לגיל הרך שתולה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות