חוגים - מרכז קהילתי מעלה יוסף

חוגים

קייטנת בית הספר של הקיץ

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

למידה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • אילוף כלביםישוב: נווה זיו5 ומעלהשני 16:00-17:00מאיה ויזמן150
  • גיטרה ד-וישוב: מעונהד-ושלישי 17:00-17:45שי לגזיאל250
  • גיטרה ז-טישוב: מעונהז-טשלישי 17:45-18:30שי לגזיאל250
  • גיטרה י-יבישוב: מעונהי-יבשלישי 18:30-19:15שי לגזיאל250
  • אנגלית בסיסית 1ישוב: מעונהג-וראשון ורביעי 16:30-17:15עינת ויגודני220
  • אנגלית בסיסית 2ישוב: מעונהג-וראשון ורביעי 17:15-18:00עינת ויגודני220
  • אילוף כלביםישוב: נווה זיו5 ומעלהשני 16:00-17:00מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: נטועה5 ומעלהראשון 16:10-17:00מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: אבן מנחם5 ומעלהשלישי 16:10-17:00מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: יערה5 ומעלהשני 17:30-18:30 מאיה ויזמן150
  • אילוף כלביםישוב: שתולה5 ומעלהראשון 17:30-18:30מאיה ויזמן150
  • גיטרה ד-וישוב: גרנותד-ורביעי 17:00-17:45שי לגזיאל250
  • גיטרה ז-טישוב: גרנותז-טרביעי 17:45-18:30שי לגזיאל250
  • גיטרה י-יבישוב: גרנותי-יברביעי 18:30-19:15שי לגזיאל250

יזמות טכנולוגיה ומדע

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

ספורט והתעמלות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • כדורסל ג-וישוב: גרנות9-12 ימי א', ד' 18:00-19:00כץ גיא180
  • כדורסל א-בישוב: גרנות7-8ימי א', ד' 17:00-18:00כץ גיא180
  • כדורגל ד-וישוב: עין יעקב10-12יום א' 16:15-17:15 יום ד' 17:00-18:00בן ראובן 190
  • גלגיליותישוב: נווה זיו5 ומעלהשני 17:45-18:45אטיאס עופר150
  • מבוכים ודרקוניםישוב: נווה זיוג-ורביעי 16:00-17:30שבצ'נקו אלכס150
  • שוטוקאן ילדיםישוב: נווה זיו5 ומעלהחמישי 16:16-17:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאן נוערישוב: נווה זיו13 ומעלהחמישי 17:15-18:15ניסן ברוך150
  • אימון פונקציונליישוב: נווה זיו13 ומעלהראשון 18:30-19:30רום אסולין150
  • שוטוקאןישוב: הילה5 ומעלהשישי 12:30-13:20ניסן ברוך150
  • אימון פונקציונליישוב: הילה13 ומעלהראשון 20:00-21:00רום אסולין150
  • שוטוקאןישוב: מעונה5 ומעלהשלישי 16:15-17:00ניסן ברוך150
  • גלגיליותישוב: עין יעקב5 ומעלהשני 16:10-17:10עופר אטיאס150
  • שוטוקאןישוב: עין יעקב6 ומעלהימי שלישי 17:00-17:45ניסן ברוך150
  • שוטוקאןישוב: עין יעקב4-6ימי שלישי 16:15-17:00ניסן ברוך200
  • קרקס ואקרובטיקהישוב: עין יעקב6 ומעלהרביעי 17:00-18:00אורן אליאש200
  • גלגיליותישוב: נטועה5 ומעלהראשון 17:30-18:30עופר אטיאס150
  • שוטוקאןישוב: אבן מנחם5 ומעלהראשון 17:30-18:30ניסן ברוך150
  • שוטוקאןישוב: אלקוש5 ומעלהראשון 16:15-18:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאןישוב: עבדון4-6רביעי 16:15-17:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאןישוב: עבדוןא-גרביעי 17:00-17:45ניסן ברוך150
  • שוטוקאן ישוב: עבדוןד-ורביעי 17:50-18:35ניסן ברוך150
  • גלגיליותישוב: שתולה5 ומעלהשלישי 16:10-17:00עופר אטיאס150
  • שוטוקאן 4-6ישוב: גרנות4-6שני 16:30-17:15ניסן ברוך150
  • שוטוקאן 6 מעלהישוב: גרנות6 ומעלהשני 17:15-18:00ניסן ברוך150
  • שוטוקאן 4-6ישוב: יערה4-6שני 18:20-19:05ניסן ברוך150
  • מבוכים ודרקוניםישוב: גרנותג-ושלישי 16:30-18:00אלכסנדר שבצ'נקו150
  • תנועה טבעיתישוב: גרנות4-6חמישי 16:30-17:15אורן אליאש200
  • קרקס ואקרובטיקהישוב: גרנות6 ומעלהחמישי 17:15-18:15אורן אליאש200
  • סייף ג-וישוב: גרנותג-ושישי 09:00-10:30יהונתן כהן200
  • סייףישוב: גרנותז-טשישי 10:30-12:00יהונתן כהן200
  • כדורשת נערותישוב: מעונהז-טשישי 13:15-14:45גודלין לובה150

נופש טיולים וסיורים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

ריקוד ומחול

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

מוסיקה ואמנויות הבמה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

אומנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • ציור ואומנות לגיל הרךישוב: נווה זיו4-6רביעי 16:15-17:15אירית דניאל150
  • ציור ואומנות 6+ישוב: נווה זיו6 ומעלהרביעי 17:15-18:15אירית דניאל150
  • ציור ואומנות גיל רךישוב: הילה4-6שלישי 16:30-17:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות ילדיםישוב: הילה6 ומעלהשלישי 17:30-18:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות מבוגריםישוב: הילה18 ומעלהשלישי 18:30-19:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות ילדיםישוב: יערה6 ומעלהראשון 17:30-18:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות לגיל הרךישוב: יערה4-6ראשון 16:30-17:30אידית דניאל150
  • ציור ואומנות לגיל הרךישוב: מנות4-6שני 16:30-17:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנות ילדיםישוב: מנות6 ומעלהשני 17:30-18:30אירית דניאל150
  • ציור ואומנותישוב: עבדון4-6ימי שלישי 16:00-17:00אירית דניאל150
  • ציור ואומנות ישוב: עבדון6 ומעלהימי שלישי 17:00-18:00אירית דניאל150

אירועים ופעילויות ילדים ונוער

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • יוניסטריםישוב: נווה זיו15-16 ט'-י'01.11.20-31.08.21ליאור100
  • פיינטבולישוב: נווה זיוז-ט 13-15יום שישי 10:00-15:00שיר כהן60

קייטנות

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות

פעוטונים

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • פעוטון מנות ק.קיץישוב: מנות0.3-316-19/8/21קוצ'רי יונית600
  • פעוטון צוריאל-ק.קיץישוב: צוריאל0.3-311-12/8 15-19/8אתי אליהו1050
  • פעוטון חוסן ק.קיץישוב: חוסן0.3-315-19/8/21לוי שרון750
  • פעוטון הילה ק.קיץישוב: הילה0.3-311-12/8/21 15-19/8/21כץ דנית1050
  • פעוטון אבירים ק.קיץישוב: אבירים0.3-315-19/8/21פרץ לי750
  • פעוטון שומרה ק.קיץישוב: שומרה0.3-315-19/8/21ג'ניפר אטיאס750
  • פעוטון נווה זיו ק. קיץישוב: נווה זיו1.3-315-19/8/21גואטה יפה750
  • פעוטון יערה ק.קיץישוב: יערה0.3-311-12/8/21 15-19/8/21יקוטי חן1050

מרכז לגיל הרך שתולה

  • שם החוגמיקוםגילאיםימים ושעות פעילותמדריךעלות