בלוג - מרכז קהילתי מעלה יוסף
14 ביוני 2023

הרשמה לקייטנות הקיץ של המרכז הקהילתי

קייטנות המשך איכותיות ומקצועיות של מחלקת הספורט והחוגים נותנות מענה מושלם לכם ההורים! מיד לאחר בית הספר של החופש הגדול ועם הסעות חזור לבתים ביישובים! לינקים להרשמה >> רונסון ק. המשך היפ הופ א-ג https://www.hugim.org.il/HugimWeb.dll?FromMatnasSite=1… […]
31 במאי 2023

דוח פומבי לשנת 2022

19 במאי 2023

שירון לאירוע שרים לך ירושלים

26 במרץ 2023

דרושים/ות מטפלים/ות לפעוטונים

25 באוקטובר 2022

דרוש/ה מטפל/ת מוביל/ה לפעוטון

23 ביוני 2022

דוח פומבי לשנת 2021

30 באוגוסט 2021

הצהרת נגישות

רקע כללי המרכז הקהילתי עושה את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל תושבי המועצה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים […]
9 בנובמבר 2020

דרוש/ה: סייע/ת משלב לחינוך המיוחד

2 בנובמבר 2020

תוכנית "אחריי!" במעלה יוסף

28 באוקטובר 2020

קול קורא לגיוס מתנדב/ת יישובי – לתפקיד איש/אשת קשר לתעסוקת מבוגרים במרכז מעברים

27 באוקטובר 2020

דרוש/ה: רכז/ת של"מ מתנדב/ת

20 במאי 2019

ט"ו בשבט הגיע, חג לאילנות!

ט"ו בשבט הוא חג לעצים, אבל גם חג לאדם – "כי האדם עץ השדה"; זה יום חג לכל האנשים הנהדרים שחיים בפיסת הארץ היפה שלנו, שבין הים וההר, הגליל המערבי הירוק כל השנה.
20 במאי 2019

ימים קשים זה קל

החורף כבר התחיל, כך אומר לנו לוח השנה, אבל השמיים, השמיים לא עושים את המוטל עליהם. מישהו שכח לומר להם שכבר חורף… יש עננים, בטח, אבל הם לא מורידים גשם. "ענן בוקר" קראו לזה נביאי ישראל, ענן אכזב שמבטיח ולא מקיים, ענן שמערפל את השמים בבוקר ועד הצהריים הוא כבר לא נמצא. החזאים, לעומת זאת, מבטיחים לנו שנה חמישית של בצורת – ונראה שזו הבטחה שהולכת להתקיים…
20 במאי 2019

בחנוכה הלבבות נפתחים

חנוכה, החג המקסים שעומד להגיע אלינו, הוא זמן שבו אפשר לחבר בין אנשים, בין לבבות. האור הזהוב של נרות החנוכה, ריח הסופגניות והלבביות הטריות והאווירה הביתית החמימה יכולים לפתוח לבבות ולקשר בין אנשים שמעולם לא התחברו לפני כן.
20 במאי 2019

האמן בו שהוא יכול אחרת – והוא יוכל אחרת!

הילד שוב לא אמר אמת… אתמול בילגן את החדר ולא רצה לסדר… הערב הוא לא רצה ללכת לישון בזמן… בצהריים הוא רב עם אחותו הקטנה… רגעים קטנים מהחיים שבהם אנחנו עומדים אובדי עצות מול הילד ושואלים את עצמנו איך נניע אותו לפעולה ואיך נגרום לו לעשות את מה שנכון.
20 במאי 2019

אחרי החגים… יתחדש הכל?

זהו. חגי תשרי נגמרו. אנחנו אחרי, אחרי החגים. "אחרי החגים" הזה שכולנו חשבו שלעולם לא יגיע – הגיע. הוא פה עם כל האפרוריות של השגרה ושבוע העבודה שמתחיל בראשון ונגמר בחמישי, בלי איזה חג לרפואה ובלי מועד שקוטע רצף של ימי חול.
20 במאי 2019

ילדים, היזהרו מעצי הבאובב!

בפלנטה של הנסיך הקטן, כך כותב סנט-אכזופרי, הטייס הצרפתי שחיבר את הספר המפורסם "הנסיך הקטן", "יש צמחים טובים וצמחים רעים, שלהם זרעים טובים ורעים, בהתאמה. אך בעוד זרעים של צמחים טובים אינם מזיקים, "אם זהו צמח רע, יש לעקור אותו מוקדם ככל האפשר, מיד ברגע שמזהים אותו".
27 בינואר 2019

קודם גבורה, אחר כך עצמאות

יום העצמאות ויום הזיכרון לחללי מערכות ישראל צמודים אחד לשני, גב לגב: רק האחד נגמר ומיד השני מתחיל, ללא שהות, ללא רגע להסדרת הנשימה. העומס הרגשי לא פשוט, במיוחד לבני המשפחות השכולות, אלא שלא תמיד זה היה כך, כפי שנראה.